[email protected]     0216 572 3 216 - 0 552 809 09 09

Toplu Sms Bayilik Avantajları

Yetkilendirilmiş Bayilik Programının Avatantajları Nelerdir ?

Bayilik Programımız sayesinde, 216 Bilişim ve İletişim Hizmetleri aracılığı ile Bilgi Teknolojileri Kurumu (B.T.K.) tarafından onaylı, tamamen yasal ve yetki belgeli olarak kendi müşteri portföyünüze Toplu Sms hizmeti verebilirsiniz.


Bayi Olmanın Avantajları


  • Teknoloji firmaları, yazılım şirketleri, reklam ajansları, muhasebeciler ve kurumsal hizmet üreten/satan firmalar için geliştirilen bu programa üye olarak, 216 BİLİŞİM'in size sağlayacağı SMS ve iletişim çözümlerini, kendi markanız ve görseliniz altında müşterilerinize sunacağınız katma değeri yüksek 216 BİLİŞİM çözümleriyle karlı bir iş ortaklığına kavuşabilirsiniz.
  • Özellikle Perakende, Otomotiv, Sigorta, Sağlık, Eğitim, Reklamcilik gibi SMS uygulamalarının yoğun olarak kullanıldığı sektörlere tedarikçi olarak hizmet veren İş Ortağı adayları, ek bir alt yapı, personel, yazılım vs. yatırımı yapmadan bu programa dahil olabilir, mevcut ve potansiyel müşterilerinize SMS satışı gerçekleştirerek gelir elde edebilirsiniz.
  • 216 BİLİŞİM mevcut ve potansiyel SMS kullanıcıları için; Türkiye 'nin dört bir yanına yayılmış bayi ağıyla yerinden, daha etkin ve kaliteli bir hizmet üretmeyi amaçlamaktadır.

Web Sitesi + Program


Sizin için özel olarak hazırlayacağımız web sitesi ve program ile müşterilerinize "kendi markanız" ve "kendi logonuz" ile doğrudan satış ve tanıtım yapabilir, online abonelik alabilirsiniz.

BAYİ PANELİ


Tüm müşterilerinizi listeleyip kredi ekleme, sms takibi, başlık tanımlama, şifre-bilgi güncelleme gibi işlemleri kolayca yapabilmeniz için kullanımınza hazır bayi yönetim paneli.

SMS PANELİ


Müşterilerinizin kolayca sms gönderebilmesini sağlamak adına "Sms Panel" web sms panelini hazırladık. Üstelik bu panelde bizim logomuz yer almaz ve müştrileriniz sadece sizi tanır.

YETKİLENDİRME BELGESİ


Bilgi Teknolojileri Kurumu tarafından yetkilendirilmiş işletmimiz üzerinden adınıza kayıtlı Alt Bayi Yetkilendirme Belgesi düzenlenir. Örnek bayi yetkilendirme belgesini görüntüleyin.