216 Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri Telekominikasyon .Paz.Dağ. San.Tic.Ltd.Şti

216 BİLİŞİM bugüne kadar müşterilerine daima kaliteli hizmet ve avantajlı fiyatlar sunmuştur. Ayrıca müşteri hizmetleri konusundaki hassasiyeti ile 7/24 destek olarak tek bir müşteri şikayetini bile sonuçsuz bırakmamıştır. Kurumlara özel çözümler üreterek daima sektörünün öncüsü olmuş ve olmaya devam edecektir. 216 BİLİŞİM Sorunsuz iletişim garantisi ile hizmet vermekte olup çözüm ortağınız olarak siz değerli müşterilerimizi raferans listemize eklemenin gururu ve onuru ile hizmet vermektedir.

Gizlilik ve sözünde durma konusunda ki hassasiyeti ile 216 BİLİŞİM ® Başlıklı Toplu Sms sisteminde de hem kurumsal hem bireysel müşterilerine sorunsuz olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Sektörünün önde gelen kuruluşlarının tercih ettiği 216 BİLİŞİM saniyeler içerisinde milyonlarca sms i gönderebilecek alt yapıya sahiptir. Güçlü alt yapısı, yeterli yazılım, donanım ve müşteri hizmetleri ile daima size ilk kontakta çözüm üretmektedir.

216 BİLİŞİM sektörüne hizmet veren benzer firmalara birçok çözüm sunmasının yanı sıra elde ettiği deneyimleri ile yurt içi bağlantılarını en verimli şekilde kullanarak her türlü tüketici sınıfına kaliteli hizmet verebilmektedir.

Biz ekibimize güveniyoruz216 BİLİŞİM daima yeni önerileriniz dikkate alarak size en kısa sürede çözüm sağlamaktadır. Ayrıca her türlü sorununuzda [email protected] a email yollayarak bize ulaşabilir. Yardım ve destek alabilirsiniz. Tüm fiyatlarımıza KDV ve ÖİV dahil olup herhangi bir şekilde ekstra ücret talep edilmez. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir. 216 BİLİŞİM sizlerin desteği ile büyüdüğü için her zaman sizlerden gelen istekler doğrultusunda hareket etmektedir.

Firmanıza özel çözüm istediğinde de herhangi bir konuda projeniz var ise bizimle lütfen irtibata geçiniz. 216 BİLİŞİM tercihleriniz doğrultusunda avantajlı paketler sunmaya devam etmekle birlikte Uzman kadromuz ile yenilikler üzerinde çalışmalarımızı sürdürürken sizlerden gelen istekleri de değerlendirerek güveninize yatırım yapmaktan onur ve mutluluk duyarız. İlkemiz Toplu SMS ve Toplu MMS hizmetlerimiz ile iletişim sektöründe çözüm ortağınız olmaktır.