[email protected]     0216 572 3 216 - 0 552 809 09 09

Yazılım Çözülümleri

02_blog

Nasıl bir yazılıma ihtiyacınız var? Online yada Offline?

Öncelikle ekibimizle irtibata geçerek düşündüğünüz yazılımın ne amaçlı olduğunu aktarın, teknik ekibimizin değerlendirmesi doğrultusunda, size en iyi çözümü sunduktan sonra seçiminizi yapıp icraata geçiyoruz. Gözettiğimiz en önemli nokta; ihtiyacınızı en pratik, en uygun ve en hızlı şekilde çözmektir. Yazılımınız bir e-ticaret olabilir, b2b olabilir, veri aktarım botu yada programcığı olabilir, içerik botu olabilir, windows işletim sisteminde çalışan offline bir program olabilir, kendi tasarlamış olduğunuz veritabanına ihtiyaç duyan bir program olabilir, sadece mobil çalışan bir program olabilir yada ios veya mac bilgisayarlarda çalışan program olabilir.... ve daha aklımıza şuan gelmeyen, bir çok şekilde geliştirilebilir versiyonlarını size en yüksek faydayı sağlayacak şekile sunabiliriz. Kısaca kategorize edecek olursak;

  • Web tabanlı yazılımlar
  • Windows Bilgisayarlar için (Veritabanlı, "installer" şeklinde yada .exe, online/offline, istenirse içine gömülü veritabanlı)
  • Android Tabanlı Mobil & Tabletler İçin (Veritabanlı, online/offline, istenirse içine gömülü veritabanlı, uygulama şeklinde, GooglePlay'de yayınlayabilme)
  • Iphone ve Ipad İçin (Veritabanlı, online/offline, istenirse içine gömülü veritabanlı, uygulama şeklinde, Appstore'da yayınlayabilme)
  • Mac ve Imac Bilgisayarlar için (Veritabanlı, "installer" şeklinde yada .app, online/offline, istenirse içine gömülü veritabanlı)

İnternet site yazılımımı geliştirebilirmiyiz ?

Tabiki de evet. Daha performanslı ve pratik olması açısından, google ve diğer arama motorlarında 1. sayfada çıkması açısından, yeni eklentiler istemiş olmanızdan, hızını ve verimliliğini arttırmak açısından bunu yapmanızı öneririz

2 Farklı yazılımı, başka farklı bir programla birleştirmek

İki farklı programın kayıtt ettiği verileri bir yerde birleştirmek için bir arayüz yazılımı sizin işinizi çözecektir.

İnternet sitemi, mobile dönüştürmek?

Sitenizin yazılım ve tasarım durumunu inceledikten sonra, sizin kararlarınız doğrultusunda mobile uyumlu hale getirilir.

Verilerimi istediğim şekilde raporlama

Kullanmış olduğunuz veritabanına baplı olarak, aklınızdan geçirdiğiniz veri raporlama modellerini size en hızlı şekilde raporlayabilen bir tür rapor motoru yapabiliriz.

SİZ SADECE HAYAL EDİN

Biz de hayallerinizi yazılıma dökelim